ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİ TEMSİLCİLİĞİ

Moda Hukuku Enstitüsü, Üniversite Öğrenci Temsilcilerini Seçiyor!

Moda Hukuku Enstitüsü Eğitim Koordinatörlüğü, üniversitelerle işbirliklerini arttırmak üzere öğrencilere enstitüsü bünyesinde üniversite temsilcisi olma fırsatı sunuyor. Moda Hukuku Enstitüsü Öğrenci Temsilcileri, enstitümüzün eğitim birimi ile koordineli şekilde çalışarak okudukları üniversitelerdeki “moda hukuku ve yönetimi” başlıklı seminer ve eğitimlerin gerçekleştirilmesine katkı sağlayacaklardır. Her üniversitenin hukuk ve tasarım fakültelerinden bir öğrenci temsilcisi seçilecektir.

Kimler Başvurabilir?

Üniversitelerin hukuk veya tasarım fakültelerinde okuyan  öğrenciler, temsilci olabilmek üzere enstitümüze aşağıdaki formu doldurarak başvurularını yapabileceklerdir. Temsilciler iki okul dönemi  için seçilecektir. Seçilen temsilciler, okulların başlamasıyla beraber öğrenci temsilciliği bünyesinde kendisi için uygun olan komitede görevine başlayıp okulların kapanmasıyla birlikte görevini bir sonraki temsilci arkadaşına devredecektir.

Yeni dönem öğrenci temsilciliği başvuruları 14 Temmuz 2017 tarihinde alınmaya başlayacaktır. Başvuru için son tarih 1 Eylül 2017. İlk mülakatı geçen öğrenciler, 16 Eylül’de Conrad Hotel’de son mülakata çağrılıp görevlerine başlayacaktır.

Moda Hukuku Enstitüsü Öğrenci Temsilcilerimiz:

Ankara Üniversitesi: Sena Duru

Bilkent Üniversitesi: Ekin Emir, Revna Cebeci

Kadir Has Üniversitesi: Ece Terziahmetoğlu, Gamze Feyzioğlu

Yeditepe Üniversitesi: Eda Engin

İstanbul Bilgi Üniversitesi: Ceyhun Tömek, İlayda Gedik

İstanbul Okan Üniversitesi: Şeyma Esener

Maltepe Üniversitesi: Melike Yenisoy

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

YASAL UYARI

Web sitemiz, kamuya genel bir bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.
2017 © Tüm telif hakları Moda Hukuku Enstitüsü’ne aittir.
Moda Hukuku Enstitüsü web sitesinin kısmen ya da tamamen kopyalanması yasaktır ve aksi davranış telif hakkı ihlali teşkil eder.

open