Sosyal Medya Yarışması Katılım Şartları

Uluslarası Moda Hukuku Konferansı 

(1st International Fashion Law Meeting Network)

21 Kasım 2018- Madrid-İspanya

Sosyal Medya Yarışması Katılım Şartları

 1. Yarışma, 20 Ekim 2018 tarihinde başlayacak ve 26 Ekim 2018 tarihinde saat 17.00’da sona erecektir. Kazanan katılımcı 27 Ekim 2018 tarihinde Moda Hukuku Enstitüsü Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarında duyurulacaktır.
 2. Yarışmaya katılım için kullanıcıların Moda Hukuku Enstitüsü’nün aşağıda belirtilen Instagram sayfasında paylaşılan yarışma içeriğinde belirtilen soruya doğru cevabı vererek paylaşım yapmaları gerekmektedir. Sadece bu şekilde paylaşılan cevaplar geçerli sayılacaktır. Özel mesaj olarak atılan cevaplar dikkate alınmayacaktır. 

https://www.instagram.com/fashionlawinstitutetr/

 1. İlgili içeriklere sorunun doğru cevabını yorum yapan /yanıtlayan, kullanıcılar arasından, random.orgüzerinden belirlenecek 1 yarışmacı etiketlediği arkadaşı ile ödülü kazanacaktır.
 2. Bu yarışmaya, Moda Hukuku Enstitüsü çalışanları ve 1.derece yakınları katılamaz. Yarışmaya katılıp kazanmaları halinde ödül kazanmaya hak kazanamazlar.
 3. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 4. Yarışmaya 18 yaş ve üzerindekiler katılabilir.
 5. Katılımcıların geçerli İspanya veya Schengen vizesine sahip olması zorunludur.
 6. Ödül, 21 Kasım 2018 tarihinde Madrid’te gerçekleştirilecek “1st International Fashion Law Network” etkinliğine sadece giriş biletini kapsamaktadır. 

Yarışma ödülüne yol, konaklama, vize masrafları vb. giderler dahil değildir. 

 1. Ödül kazanan kullanıcılara, ihtiyaç duyulması halinde paylaşım yaptıkları sosyal medya hesabı üzerinden iletişim kurulacaktır.
 2. Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan Moda Hukuku Enstitüsü sorumlu tutulamaz.
 3. Moda Hukuku Enstitüsü, yarışma boyunca ve sonrasında, öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen katılımcının bütün yarışma verilerini, katılım hakkını iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
 4. Moda Hukuku Enstitüsü  bu yarışmayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, kazanan kullanıcının ödülünü verme yöntemi dahil dilediği değişikliği yapma hakkını kendinde saklı tutar. Moda Hukuku Enstitüsü,  organizasyonla ilgili yaptığı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.
 5. Yarışmaya katılan herkes, katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

YASAL UYARI

Web sitemiz, kamuya genel bir bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.
2018 © Tüm telif hakları Moda Hukuku Enstitüsü’ne aittir.
Moda Hukuku Enstitüsü web sitesinin kısmen ya da tamamen kopyalanması yasaktır ve aksi davranış telif hakkı ihlali teşkil eder.

Bülten Üyeliği

open