Sosyal Medya Çekilişi Katılım Şartları

20 Nisan Dünya Moda Hukuku Günü’nü (Fashion Law Day) bir sürprizle kutluyoruz!
Bizi takip eden bir kişiye ve arkadaşına eğitim programlarımızda kullanmak üzere 250 TL değerinde hediye çeki ve Kaft çanta hediye ediyoruz. 
Çekilişe katılmak için;

1. Instagram hesabımızı @fashionlawinsitutetr ve @kaft’ı takip edin.
2. Gönderimizi beğenin. 
3. Hediyenizi paylaşmak istediğiniz arkadaşınızı bu gönderinin altında etiketleyin. 
4. modahukukuenstitusu.org adresinden bültenimize kayıt olun. 
Çekiliş, 19 Nisan saat 17.00’da sona erecektir. Kazanan katılımcı ve arkadaşı Dünya Moda Hukuku Günü olan 20 Nisan’da Moda Hukuku Enstitüsü Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarında duyurulacaktır.  https://www.instagram.com/fashionlawinstitutetr/

Kullanıcılar arasından, random.org üzerinden belirlenecek 1 katılımcı ve etiketlediği arkadaşı ödülü kazanacaktır.

Bu çekilişe, Moda Hukuku Enstitüsü çalışanları ve 1.derece yakınları katılamaz. Çekilişe katılıp kazanmaları halinde ödül kazanmaya hak kazanamazlar. Yukarıda sayılan dört maddeyi yerine getirmeyen katılımcılar ödül kazanmaya hak kazanamayacaklardır. Moda Hukuku Enstitüsü, hediye edilecek Kaft çanta modeli ve rengini değiştirme hakkına sahiptir.

Çekilişe katılım ücretsizdir.

Yarışmaya 18 yaş ve üzerindekiler katılabilir.

Ödül, 22-23 Haziran 2019 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek “Moda Hukuku Yaz Okulu Eğitim Programı” için geçerlidir.

Ödül kazanan kullanıcılara, ihtiyaç duyulması halinde paylaşım yaptıkları sosyal medya hesabı üzerinden iletişim kurulacaktır.

Katılımcılar tarafından yanlış veya eksik iletişim bilgileri verilmesinden dolayı yaşanabilecek aksaklıklardan Moda Hukuku Enstitüsü sorumlu tutulamaz.

Moda Hukuku Enstitüsü, yarışma boyunca ve sonrasında, öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, yarışma sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen katılımcının bütün yarışma verilerini, katılım hakkını iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.

Moda Hukuku Enstitüsü bu yarışmayı, önceden duyurmak koşulu ile istediği an sonlandırma veya yeni bir dönem için tekrarlama, uzatma, kazanan kullanıcının ödülünü verme yöntemi dahil dilediği değişikliği yapma hakkını kendinde saklı tutar. Moda Hukuku Enstitüsü, organizasyonla ilgili yaptığı değişikliklerden sorumlu tutulamaz.

Yarışmaya katılan herkes, katılım koşullarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

YASAL UYARI

Web sitemiz, kamuya genel bir bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.
2012-2019 © Tüm telif hakları Moda Hukuku Enstitüsü’ne aittir.
Moda Hukuku Enstitüsü web sitesinin kısmen ya da tamamen kopyalanması yasaktır ve aksi davranış telif hakkı ihlali teşkil eder.

open