• HUKUKİ DANIŞMANLIK

HUKUKİ DANIŞMANLIK

Şirketinizin karşılaşabileceği her türlü iş ve işlemlerinin hukuka uygun bir şekilde yürütülmesi, tüm işlemlerin hukuka uygunluğunun denetlenmesi, karşılaştığı hukuki ihtilafların çözümlenmesi, kuruluştan tasfiyeye kadar her türlü sürecin hukuki olarak yürütülmesi, birleşme, devralma ve bölünmelerin gerçekleştirilmesi konularında hukuki danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Danışmanlık hizmeti, şirketin mevcut işlemlerinde hukuka uygunluğun sağlanması, yapılacak işlemlerin hukuka uygun olarak düzenlenmesi, ihtiyaç duyulan konularda raporlama işlemlerinin gerçekleştirilmesi, hukuk alanındaki gelişmeler konusunda şirketlerin bilgilendirilmesi gibi hizmetleri kapsamaktadır. Bu çerçevede karşılaşılabilecek risklerin en aza indirilmesi amaçlanmaktadır. Bu süreçlerde temel amacımız dava aşamasına gelmeden, önleyici (proaktif) tedbirler almak ve olası kayıpların baştan önüne geçmek için muhataplarımıza hukuki yardımda bulunmaktadır.

AYRINTILI BİLGİ İÇİN

T: 0216 622 26 20 F: 0216 574 57 56 M: 0555 564 4484

 

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

YASAL UYARI

Web sitemiz, kamuya genel bir bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.
2012-2019 © Tüm telif hakları Moda Hukuku Enstitüsü’ne aittir.
Moda Hukuku Enstitüsü web sitesinin kısmen ya da tamamen kopyalanması yasaktır ve aksi davranış telif hakkı ihlali teşkil eder.

open
tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe