• MODA GİRİŞİMCİLİĞİ VAKA ÇALIŞMALARI

MODA GİRİŞİMCİLİĞİ VAKA ÇALIŞMALARI

Çalışma kapsamında, moda sektöründe markalaşma sürecine girmek isteyen moda girişimcilerinin ve mevcut moda markasını geliştirmek isteyenlerin, marka yönetimi ile marka koruma ve geliştirme yetkinliklerini arttırmak amaçlanmaktadır. Vaka çalışmalarında, bir moda markası yönetilirken ihtiyaç duyulan yönetimsel teorik bilgiler ve analiz çeşitleri verilecek, ardından vakalarla moda markaları üzerinde pratik çalışmalar gerçekleştirilecektir. 

Böylece, moda girişimcilerinin stratejik gelişim yetkinlikleri artarken, kendi markalarını konumlandırmak ve büyütmek için sektördeki markaların iş modellerinden yararlanabileceklerdir. Çalışmalar kapsamında aynı zamanda marka ve tasarım koruma gibi hukuki bilgiler katılımcılarla paylaşılacaktır ve kendilerinin haksız rekabet fiillerine maruz kalmaları halinde süreci nasıl yönetip çözümleyebilecekleri konusunda yol gösterici bilgiler verilecektir.

PROGRAM KÜNYESİ:

Toplam Süre: 3 Ders Saati

Teorik Eğitim: 1 Ders Saati

Uygulama Eğitimi: 2 Ders Saati

 

AYRINTILI BİLGİ İÇİN:

T: 0216 622 26 20 F: 0216 574 57 56 M: 0555 564 44 84

ONLINE BAŞVURU

 

Skills: HUKUKÇULAR İÇİN, TASARIMCILAR İÇİN, YÖNETİCİLER İÇİN

SOSYAL MEDYADA BİZİ TAKİP EDEBİLİRSİNİZ

YASAL UYARI

Web sitemiz, kamuya genel bir bilgi sağlamak amacıyla hazırlanmıştır.
2012-2019 © Tüm telif hakları Moda Hukuku Enstitüsü’ne aittir.
Moda Hukuku Enstitüsü web sitesinin kısmen ya da tamamen kopyalanması yasaktır ve aksi davranış telif hakkı ihlali teşkil eder.

open
tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe